Zákaznícky servis Môj účet Nákupný košík 0 položiek / 0,00 €
Giftier, prestigeous thanks, gift and delivery service
 

 
23. máj 2024,
meniny má Želmíra.

Nasledujúce dni oslavujú:
Ela, Urban, Dušan, Iveta.

Vitajte v štýlovom internetovom obchode
s darčekovým sortimentom a donáškovou službou!

Podeľte sa s nami o Vaše dojmy a napíšte nám prosím svoje pripomienky.

Spôsob doručenia tovaru

Doručovaniu Vašich zásielok venujeme špeciálnu pozornosť. V prípade záujmu môžete sledovať pohyb Vášho balíčka cez internet, stačí kontaktovať našich pracovníkov prostredníctvom emailu giftier(zavináč)giftier.com.

Spoľahlivo doručíme Vašu zásielku počas pracovných dní do 24 hod. v rámci celého Slovenska, prípadne v Bratislave ešte v ten istý deň! V sobotu je možné doručenie v rámci: Bratislavy, Banskej Bystrice, Košíc, Žiliny, Trenčína, Nitry, Popradu, Lučenca, Trnavy, Prešova a Nových Zámkov. V nedeľu doručujeme individuálne na základe dohody. Objednávky sú aktivované okamžite po zrealizovaní Vašej úhrady a doručované podľa Vašich požiadaviek. Podrobné podmienky nájdete v Obchodných podmienkach.
 
 
 
© 2009 - 2024 Giftier s.r.o. - Všetky práva vyhradené! | Zákaznícky servis | Obchodné podmienky.
Žiadne obrázky, texty ani iný autorský materiál nesmie byť použitý bez súhlasu spoločnosti Giftier s.r.o.. Zneužitie bude považované za hrubé porušenie autorských práv!  
Obchodná značka Giftier, obchodné názvy produktov, webdizajn, obrázky, ilustrácie, piktogramy a iný obrazový materiál ako aj všetky texty použité na týchto stránkach sú autorsky chránené.
Ich používanie bez predchádzajúceho súhlasu majiteľa je protiprávne. Obchodná značka Giftier je medzinárodne registrovanou ochrannou známkou.